Assos Kervansaray Otel

OTELİMİZ

Assos Kervansaray Otel

Assos Kervansaray Otel

1880 lı yıllarda palamut meşesi deposu olarak kullanılan yapı 1997 yılına restore edılerek otel halını almıstır tarihi dokusu bozulmadan restore edilen bina kervansaray adını almıstır 12 ay boyunca tarihi ve dogal güzellikleriyle assos antik kentin mistik havasını soluyacagınız denizin ve güneşin tadını çıkarabilecegınız her turlu imkanı misafirlerine sunmaktadır.

Doğa ve kültür gezilerinin yanısıra daha farklı sporlarla uğraşmak istersiniz diye düşündük. Assos Kervansaray Otel hayatınıza yeni renkler getirerek siz müşterilerimizin sağlığını ve mutluluğunu düşünüp saunasından jakuziye havuzundan jimnastik salonuna kadar bir çok yeniliklere imzasını atmıştır.

Havuz ve sauna sonrası kaybettiğiniz enerji için Otelimiz’ de bulunan vitamin barda sağlıklı içeceklerinizi yudumlayarak, keyifli bir güne başlamanın sevincini yaşayabilirsiniz. seçim sizin..!

 

Mavi bayraklı, temizliği ve kalitesi kanıtlanmış sahil şeridine hemen yanıbaşınızda ASSOS KERVANSARAY OTEL eşsiz plajıyla sizi tarihte yolculuğa davet ediyor !

Assos Kervansaray Otel, tarihi ve doğal güzellikleri ile Assos antik kentinin mistik havasını soluyacağınız, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunmaktadır.
Özel taş mimarisine sahip olan otel tarihi ve sıcak atmosferi dinlenmek için ayırdığınız süreyi unutulmayacak bir tatile dönüştürmeyi başarıyor.

Otelin 39 Odası bulunmaktadır. Otelin Yatak Kapasitesi 78 dir. 70 Kişilik kapalı 100 kişilik açık restaurant ile hizmetinizde
Odalarda ; Direkt telefon, balkon, klima, radyo, televizyon, uydu bağlantısı ve minibar vardır.

Akşam yemekleri Assos Kervansarayda tatilinizin unutulmaz bir bölümünü kaplıyacaktır.

Assos Kervansaray Otel’in kendi plajı ve sahili ayrıca açık ve kapaılı havuzu bulunmaktadır.